«1...8990919293...217»

Felhasználó
10 éve
Nem végleges még,az megy aki elveri Zsombikölköt!
A fórumozók közül eddig Ő volt a nyerő. de semmi akadálya hogy laposra verd, és átvedd a helyét! :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Aki elver jöhet helyettem.höhöhöhöhö
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
JÓLVAN LÁNYOK KUSS.... törlök mindenkit ha nem maradtok xd (titeket)
Ááá...zsombi, snowi nincs kedvem menni..:D elvernélek zsombi, de nincs kedvem..:3 majd máskor ;D

Felhasználó
10 éve

Növéred rakod ki prof. Képnek?:o xD

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által.


Felhasználó
10 éve
SS, én előbb :P
van egy halom rangom mutogatni XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
Há tezsvírem te aztat csak loptad bélátó :3:D
De ha snowibának szólok lesz több rangom ;D

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által.


Felhasználó
10 éve
Na jó...xd kezdhetem megtisztítani a szemetetektől a klánt ha így haladtok....Beszéljétek meg máshol....
Csináljátok úgy mint én, beszólt *SuperMark*, pofánvágtam csönd lett...(ő is kövesdi, 1 utcával alrébb lakik...-.-)
na jó z az én lyányom :D eerendezi a dógokat XD

Legutóbb szerkesztve marhahús által.

Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
Faszter win!:D

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által.

"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Na és ilyenkor hol vannak a vezetők és a fórum modik? nem nyertem meg a választást, és mit kaptatok snowiéktól, moderálatlan fórum, meg egy hiányos "kiürítési tervet"

Legutóbb szerkesztve Kintsze által.

"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
10 éve
rr ha észrevetted volna ez egy offtopic :P
«1...8990919293...217»